PIABELLA PRESTIGE

BEACH CLUB

Deniz, güneş ve eğlencenin tadını sonuna kadar çıkarırken aynı zamanda imzalı lezzetlerimizi ve kokteyllerimizi deneyimleyebileceğiniz Chamada Beach Club, plaj ziyaretinizi benzersiz bir deneyime dönüştürüyor. Chamada Beach Club 10:00 - 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

CHAMADA BEACH CLUB

Gece ve gündüzün buluştuğu, misafirlerimiz tarafından "kalitenin ve mutluluğun vahası" olarak tanımlanan Chamada Beach Club’ta eğlence hiç bitmez!

SEÇENEKLER

Paket içerisindeki sınırsız içecekler ve Snack mutfak ürünler fiyata dahildir. Şezlong, havlu ve duş hizmeti sunulmaktadır. Ücretlendirme bir kişi için belirlenmiştir.
SNACK MUTFAK
PLAGE PRESTİGE BAR
KABANALAR
DAY BAD
BEACH CLUB

SNACK RESTAURANT

Snack menümüzde yer alan birbirinden nefis yiyecek - içececek seçenekleriyle deniz ve güneş keyfinizi taçlandırın.
Hizmet Saatleri:
Prestige Bar: 10:00 -20:00
Snack Restaurant: 10:00 - 18:00

*Otel, herşey dahil kapsamında kullanılan menu içerik ve ürünlerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

PLAGE PRESTIGE
RESTAURANT & BAR

Saat 10:00 ile 20:00 arasında hizmet vermektedir. Otel konaklamalı misafirlerimiz ve günübirlik misafirlerimiz için 10:00 ile 18:00 saatleri arasında paket geçerlidir.

*Otel, herşey dahil kapsamında kullanılan menu içerik ve ürünlerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

KABANALAR

Ziyaretinizi daha özel ve eşsiz bir keyfe dönüştürmeniz için sizlere özel tasarlanan Ocean ve Riva Kabanalarımız, içerisinde sunduğu localara özel oturma grubu, tavan vantilatörü, duş alanı, şezlong, minibar ve locaya özel iskeleden denize girme imkanı tanıması ile plajda kendine özel alan yaratmak isteyen misafirlerimiz için tercih sebebi olmaktadır.

Cabana, Day Bed ve Oturma Grupları rezervasyona tabidir.

REZERVASYON YAP

DAY BED

Gününüzü değerli kılacak Day Bed kabanalar ile tatilinize heyecan ve eğlence katın. Çeşitli aktiviteler ile serinlerken adrenalini ve neşeyi hissedin.

BEACH CLUB

Chamada Gece Klübü ise 22:30 - 04:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar Günleri ise 12:30 ile 19:00 saatleri arasında Beach Partyler yapılmaktadır.